Nabídka pracovních míst

Jsme česká společnost specializující se na prodej profesionálních strojů, chemie a příslušenství na údržbu a čištění koberců, čalounění a pevných podlah.

Hledáme kolegy, kteří s úsměvem a zapálením budou přinášet nové nápady. Baví Vás obchod a vše kolem něj? Chcete se podílet na růstu společnosti? Neváhejte nás kontaktovat a staňte se součástí našeho týmu.

Vaši žádost, nebo životopis zašlete na e-mail: lindhaus@lindha.cz. Během pěti pracovních dní se Vám ozveme telefonicky, nebo e-mailem.

Obchodní zástupce

Náplň práce

​Akviziční činnost v rámci svěřeného regionu
Vedení obchodního jednání až po jeho uzavření
Oslovování nových zákazníků
Budování vztahů se zákazníky a potenciálními zákazníky
Účast na výstavách

Podílení se na strategii a růstu společnosti

Požadujeme

Praxi na pozici obchodní zástupce
Praxi s akviziční činností
Optimismus, nadšení, samostatnost
Dobré komunikační a prezentační schopnosti
Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

Možnost HPP / ŽL
Služební automobil
Služební mobilní telefon
Zajímavé finanční ohodnocení, u kterého nemáme horní hranici. Za skvělé výsledky, výborná mzda.
5 týdnů dovolené
Home office
Pružnou pracovní dobu
Možnost podílení se na růstu společnosti
Pravidelné vzdělávání, firemní aktivity
Kariérní růst

Nástup: ihned / dle domluvy

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti Lindha a.s. dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v databázi společnosti, za účelem získání zaměstnání.

Vše o nákupu

O společnosti

Sortiment