O nás

Jsme česká společnost a přímý dodavatel profesionální úklidové techniky Lindhaus, včetně příslušenství a čisticích prostředků. Můžete také využít půjčovnu čistící techniky v Praze, na Proseku >> Půjčovna

Naše stroje jsou určené na údržbu a čištění koberců, čalounění i pevných podlah. Všude tam, kde jsou hygiena a čistota stálou nutností. Výrobky využívají úklidové firmy, hotely a restaurace, školy i sportoviště, nemocnice či dopravní společnosti pro vlaky, autobusy a letadla. 

Stroje pro profesionální čištění jsou vhodné i pro náročné prostory jako jsou dílny či průmyslová oddělení.

Naší prioritou je vyjít zákazníkům maximálně vstříc a reagovat na jejich požadavky tak, aby byli spokojeni a pravidelně se k nám vraceli. Naším cílem je maximální podpora a individuální přistup ke každému zákazníkovi.

Kvalitní vybavení pro úklid - Lindha a.s.

Poskytujeme tyto služby:

  • Prodej podlahových mycích strojů, vysavačů, příslušenství a čisticích prostředků.

  • Bezplatné předvedení a vyzkoušení veškerých výrobků u vás (platí pro celou ČR).

  • Poradenství při výběru – navrhneme optimální řešení, abyste ušetřili čas i náklady. 

  • Zaškolení obsluhy – vážíme si každého zákazníka a proto chceme, aby se vám s výrobky pracovalo skvěle. Vaše důvěra a spokojenost je pro nás důležitá.

  • Poprodejní servis – provádíme pravidelné kontroly a servis výrobků, dodávky spotřebního materiálu či náhradních dílů.

  • Půjčovnu úklidové techniky – pro firmy i domácnosti, pro jednorázové profesionální čištění a úklid. 

Rádi vás uvítáme v našem showroomu v Praze, kde máme skladem veškerý sortiment.

Jsme přímý dovozce výrobce Lindhaus


Lindhaus pochází z Itálie a působí na mezinárodním trhu již od roku 1992. Vyrábí kvalitní podlahové mycí stroje a profesionální vysavače, včetně příslušenství.

Všechny výrobky se pyšní kvalitou zpracování, vysokým výkonem, dlouhou životností a cenovou dostupností. S jejich stroji je radost uklízet. Přijďte k nám a přesvědčte se sami.

Firma Lindhaus byla vybrána několika prestižními organizacemi jako je Bílý dům v USA, a spoustou dalších vládních budov v USA, několika vysokými školami po Spojených státech amerických. Také například slovinskou a rakouskou vládou, královským palácem v Nizozemsku, italskou poslaneckou sněmovnou, několika globálními církevními organizacemi a velkými zdravotnickými zařízeními.

V roce 1992 Lindhaus otevřel dceřinou společnost v Minneapolis (Minnesota) pro distribuci svých i domácích strojů pro celý severoamerický trh. 

Kontakty

Adresa

Na Pokraji 540/2

Praha 9

190 00

088 48 726

CZ08848726

IČ:

DIČ:

Telefon
Email

+420 732 442 063

lindhaus@lindha.cz

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • LinkedIn
 
page-1.jpeg

Napište nám