Profesionální úklidová technika do každého prostředí

 

Podlahové mycí stroje a vysavače Lindhaus jsou ideálním nástroje pro profesionály, kteří chtějí každý den efektivně a dokonale uklizené povrchy.

Naše stroje jsou vhodné pro velké plochy do prodejen, barů, restaurací, kanceláří, škol, nemocnic, nebo pro vlaky, autobusy, letadla a další veřejná místa s vysokým provozem, kde je hygiena stálou nutností.

Jsme schopni poskytnout řešení pro odstranění všech druhů nečistot z podlah, včetně zbytkových kapalin a pevných látek. Stroje jsou tedy vhodné také pro dílny, sklady a průmyslová oddělení.

Nevíte si rady s výběrem? Neváhejte nás kontaktovat na e-mailu: lindhaus@lindha.cz

O jaké prostředí se zajímáte?

Hotely a restaurace

Pro vysávání velkého koberce umístěného v hotelové hale doporučujeme vysavač LS38 s baterií, zatímco pro mytí haly doporučujeme podlahové mycí stroje na základě velikosti plochy. LW30 L-ion pro prostory do 200 m² a LW46 Hybrid pro větší prostory.

Pokud jsou pokoje převážně s koberci, doporučujeme multifunkční vysavač koberců Dynamic 300 - 380 eco Force vybavené válci specifickým pro koberce a podlahy. 

Pokud má místnost tvrdou podlahu, doporučujeme multifunkční vysavač s kompletním příslušenstvím Lindhaus HF6.

 

V nabídce naleznete mnoho výrobků, které odpovídají požadavků využití v restauracích, hotelu, nebo Wellness.  

Autosalony a prodejní plochy

Vybrali jsme pro Vás tři modely ideální pro čištění autosalonů a prodejních ploch.

 

Jako první LS38 s baterií, nový vysavač podlah a koberců. Je napájen z baterie, lehký a praktický. Je to nejinovativnější a nejúčinnější volba pro zametání a vysávání prachu a nečistot.

 

Co se týká mytí velkých ploch, vybrali jsme LW46 Hybrid podlahový mycí stroj s možností použití s napájecím kabelem, nebo baterií. Zajišťuje pracovní kapacitu cca 1500 m² / h.

Pro úzké prostory např. mezi auty je díky nízké váze (11,4 Kg s baterií) vhodný mycí stroj LW30 L-ion. Video naleznete ZDE

Školy a univerzity

Efektivní denní úklid chodeb, učeben, nebo tělocvičen a sportovišť.

Kbelík s vodou a špinavý hadr podlahu kvalitně neumyje. Řada škol využívá moderní podlahové mycí stroje LW30 L-ion, nebo LW46 Hybrid pro denní úklid prostor s velkým provozem.

A proč? Podlahy jsou dokonale čisté, ihned suché a bezpečné pro provoz. Personál je schopen vyčistit prostory za zlomek času a ušetřit náklady na úklid. Váha je ideální pro přenos mezi patry (10,2 až 11,4 Kg s baterií) například LW30 L-ion.

K vysávání je tu Lindhaus HF6, nebo LS38 pro pevné povrchy i koberce.

Kanceláře a firemní prostory

Reprezentativní prostory, lepší vzduch a výborný pocit z pracovního prostředí.

Koberce, pevné podlahy, nebo vstupní haly a recepce si zaslouží kvalitní a efektivní způsob úklidu. Vybrali jsme multifunkční Lindhaus HF6.

Potřebujete rychle uklidit? Vyzkoušejte bateriové vysavače LB3 Digital PRO, nebo LS38 pro pevné povrchy i koberce. 

Pro mytí a sušení malých a těžce přístupných míst využíváme LW30 L-ion - Umyje, kartáčuje, vysuší během jednoho použití.

Nechcete si s úklidem lámat hlavu? Vyzkoušejte Robotický vysavač ROBBY pro místnosti s omezeným přístupem a zvýšenou bezpečností, nebo pro menší kanceláře a místnosti.

Průmysl a sklady

Haly, skladové prostory a místa s velkým provozem, kde je čistota nutností.

Podlahové mycí stoje jsou schopny odstranit všechny druhy nečistot z podlah včetně zbytkových kapalin a pevných látek, což je činí vhodnými také pro dílny a průmyslová oddělení.

Vysoce výkonný a cenově dostupný mycí stroj LW46 je ve spojení s brusnými kartáči a čistícím prostředkem ACTISTRONG ideální na silně znečištěné podlahy od vozíků, prachu, nebo olejů a kapalin. Video naleznete ZDE

Mnoho firem využívá i LS38, který má 2 vyměnitelné kartáče na pevné podlahy s rychlostí 2000 ot / min. Video využití naleznete ZDE

Doprava

Nejen podlahy, ale také sedadla, palubní desky a čalounění.

Stroj speciálně navržený pro čištění špatně dostupných míst, jako jsou dopravní prostředky. Doporučujeme LB4, batohový vysavač dostupný ve třech verzích. Lehkost, nízká spotřeba energie, ale především mimořádná manévrovatelnost.

Pokud jde o čištění úzkých uliček, je možné použít kompaktní myčku na podlahy, jako je LW30.

LW30 je vybavený tepovací/ extrakční sadou a je dokonalým řešením pro čištění textilních sedadel. Pro obě tyto funkce nabízíme specifický čistící prostředek Lindhaus Textile.

Domácnost

Technika profesionálů pro úklid domácnosti. 

Podlahový mycí stroj LINDWASH 30 usnadní pravidelný úklid podlah včetně tepování koberců, sedaček a čalounění. 

Vysavače světové třídy až s šesti stupni filtrace včetně klepací hlavy dokonale vysají Vaše koberce, matrace a sedačky včetně hloubkového čištění.  

Novinkou je Robotický vysavač ROBBY, nebo bateriový tyčový vysavač s klepačem VALZER L-ION